• GRUPA ELBITTrzeci Wymiar Galwanotechniki
3 4 5 6
Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

Zaskakująco wysoki poziom rozgrywek

Pełni optymizmu i nadziei na kontynuacje pasma zwycięstw podchodzili do swojego spotkania z Ksawerą piłkarze Galileo.

z1

Niestety bardzo dobrze zorganizowana drużyna Bogdana Nabrdalika w pełni wykorzystała swoje atuty dnia i bez problemu, aplikując sześć bramek pokonała rywala, w pełni dominując na boisku. ”Przegraliśmy po karygodnych błędach w obronie „ - skwitował poproszony o komentarz do spotkania – Robert Rękas (Galileo

W kolejnym spotkaniu oglądaliśmy kawał dobrego futbolu oraz niesamowite zaangażowanie zarówno zawodników Lamber jak i Plasticu

z2

Można śmiało powiedzieć że byli godnymi rywalami. Przynajmniej do przerwy…. Zespół Plasticu jak zwykle pierwszy stracił bramkę i nie radził sobie z organizacją gry. Sytuacja taka trwała do momentu strzelenia wyrównującego gola ,co niewątpliwie dodało skrzydeł ekipie Plasticu i drugą połowę wyraźnie była lepsza, dokumentując to strzelaniem kolejnych bramek. Drugie miejsce zostało obronione.

Następne spotkanie stało na jeszcze wyższym poziomie. Zawodnicy Metalexu oraz Saint-Gobain stworzyli bardzo dużo sytuacji podbramkowych i dostarczyli zdrowych, sportowych emocji.

z3

Kiedy wydawało się że w meczu padnie zasłużony remis, Mateusz Wawszczak strzelił piękną bramkę dając prowadzenie na minutę przed końcem. Odpowiedź Saint-Gobain mogła być natychmiastowa ale w świetnej dyspozycji był bramkarz Metalexu. Po kolejnej kontrze Marcin Gorczyński ustanowił wynik meczu na 1-3.

Mecz Melvit Fiege nie przyniósł oczekiwanych emocji. Po dobrym spotkaniu to drużyna Kamila Kusaka mogła cieszyć się z trzech punktów.

z4

Dzielnie trzymała się Jutrzenka w spotkaniu z Drewnexem. Do przerwy remisowała 0-0.

z5

Niestety w drugiej połowie mistrz pokazał klasę i spokojnie wygrał kolejne swoje spotkanie .