• XII EDYCJAZAGŁĘBIOWSKA LIGA FUTSALU
  zagraj z nami koniecznie!
  dobra zabawa z nagrodami gwarantowana
 • BIURO RACHUNKOWE BOŻENA URBAŃSKAwww.biuro-wnma.pl
  tel.: 32 2629969
  Dąbrowa Górnicza ul. Stara 6
 • GRUPA ELBITTrzeci Wymiar Galwanotechniki
  www.grupa-elbit.pl
3 4 5 6
Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

Nowa siła, czy wyskok?

7kolejka


    Niespodzianką szóstej kolejki była porażka MADORU SOSNOWIEC z drużyną SITETALK. Niezłe spotkanie lepiej zaczęli zawodnicy Madoru ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi bramką. W ogóle zawodnicy Madoru nie grzeszą ostatnio skutecznością. Po przerwie zawodnicy Kamila Kusaka wyprowadzili dwie kontry i zostali nagrodzeni  trzema punktami oraz awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Widać wyraźny progres w grze ,procentują też transfery Mateusza Dziuby oraz Dawida Karpińskiego ,nie bez przyczyny jest tez fakt stałej grupy zawodników. Zobaczymy co uda im się osiągnąć w tym sezonie – na razie pochwały.
    Wiele obiecywaliśmy sobie po meczu FIEGENIECHCIANI W ZAGŁEBIU ,faktycznie do przerwy było dobre spotkanie ale po przerwie chłopaki z drużyny  N.w.Z. grając w pięciu stracili siłę a także wiarę w zwycięstwo co skrzętnie wykorzystali zawodnicy FIEGE wysoko wygrywając.
    Konsekwentnie gra także zespół Artura Limańskiego ,wygrana z SUPER GYM 6-2 ,pozwoliła na utrzymanie kontaktu z czołówką.
   Wygrał wreszcie zespół ELBITU z FICOMIRORS ,dziwna ta drużyna  Pawła Grześki – zagrają dobre spotkanie by następnie przegrać z najsłabszą drużyną ligi. Co do Elbitu należy studzić emocje ponieważ w następnej kolejce grają z podrażnionym MADOREM….

© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

ZAGŁĘIOWSKA- NASZA LIGA, NASZE EMOCJE

6kolejka

    Emocje, emocje, emocje to proponujemy i przezywamy, w każdy poniedziałek wieczorem.

Ale po kolei….

    Jako pierwsi na parkiet wyszły drużyny SITELTALK oraz ELBITU. Spotkanie mogło się podobać ,było szybkie i dynamiczne, o dziwo d przerwy zespół Kamila Kusaka prowadził tylko 1-2 .Ale po przerwie drużyna prowadzona przez Adama Wszołka szybko zostało pozbawiona złudzeń co do pomyślnego rezultatu. Wynik 9-1 mówi sam za siebie i ekipa ELBITU musi szukać pierwszych punktów w kolejnych spotkaniach.
    Kolejne spotkanie KRISMAR podejmował FICOMIROROS. Tradycyjnie ekipa FICO wysoko prowadziła by zniweczyć swój trud i cudem wygrali 6-5. Kolejne trzy punkty dopisanie ale trzeba myśleć też o obronie.
    NIEDOCENIANI W ZAGŁĘBIU – tak bardzo niedocenieni lub zlekceważeni przez zespół METALEXU, końcówka spotkania była F A N T A S T Y C Z N A. Zwroty akcji, podwójne słupki, obie drużyny chciały zagrać o pełną pulę. Może to odważne stwierdzenie ale NIEDOCENIANI jeszcze namieszają w lidze.
    I nawet pewne siebie FIEGE mogło zostać ukarane przez IW PSARY. Pewnie objeli prowadzenie 3-0 i przestali grać. Dali pograć ekipie Artura Limańskiego ale na koniec spotkania strzelili decydującą bramkę.
    Jeszcze tylko warto wspomnieć – zostały zrobione zdjęcia. Tak, że płeć piękna do oglądania. (Hi,hi ,hi- organizator wziął ich z zaskoczenia i są prawdziwi twardziele a nie wyżelowani…….)

© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

Urodziny

POLSKA Michał Terefienko
Michał Terefienko
... dziś kończy 33 lat
Wszystkiego Najlepszego !!!

Twitter

Odwiedzających

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkich
5407
11588
65871
87462
25117
321786
20964923


Zalogowane IP: 18.207.136.189

    mapa witryny

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd