logo zlf 600

   ZAGŁĘBIOWSKA LIGA FUTSALU powstała dzięki pasjonatom, którzy swoim zapałem do sportu a w szczególności do piłki nożnej, chcą zarazić jak największą liczbę ludzi. W 2013 roku prężnie działająca od wielu lat Dąbrowskiej Ligi Futsalu, w ślad za koniecznymi dla dalszego rozwoju zmianami powołała do życia nową markę jaką była i jest Silesia Super Liga. Dziś pora wykonać kolejny krok. Nasze doświadczenie ostatnich lat i wasze sugestie skłoniły nas do prowadzenia dalszej pracy sportowej dla Was pod szyldem ZLF. ZLF to tak warzna dla nas i dla Was tradycja sportu w Zagłębiu Dąbrowskim. Mamy nadzieję, że razem przyczynimy się do jego jeszcze większej propagacji w naszym regionie.

    ZAGŁĘBIOWSKA LIGA FUTSALU ma za zadanie łączyć w zdrowej rywalizacji z najwyższym poszanowaniem zasad fair play miłośników różnych sportów z całego regionu. Ideę tą chcieliśmy przekazać w naszym logo. Barwy zagłębia ujęte jako symboliczny płomień, rozpalający naszą pasję i zaangażowanie w promowaniu sportu, w naszym regionie . Zwięczeniem tego symbolu jest piłka nożna, będąca głównym obszarem naszego działania. Organizujemy regularne rozgrywki ligowe, pucharowe oraz turnieje i robimy to wyłącznie z pasji do sportu !

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy rywalizację i zabawę na najwyższym poziomie !

 

Ekipa Silesia Super Liga

 

 

 

Zagłębiowska Liga Futsalu tworzona jest przez:

04 full logo 400

    Firma  04 - FUTSAL Krzysztof Dubiel powstała w 2006 roku do celów obsługi technicznej i finansowej DĄBROWSKIEJ LIGI FUTSALU, która do 2013 roku była naszą wiodącą marką.
    W 2013 roku powołaliśmy do życia nową silniejszą markę jaką jest SILESIA SUPER LIGA. A w 2015 roku ZAGŁĘBIOWSKĄ LIGĘ FUTSALU pod szyldem, której aktualnie prowadzimy rozgrywki ligowe. Dziś oddajemy w wasze ręce jeszcze lepszą i atrakcyjniejszą ofertę sportową.
    Wszystko co zrobiliśmy do tej pory i robimy obecnie wynika jedynie z naszej pasji do sportu. Zajmujemy się wyłącznie tym na czym się znamy i co kochamy. Dlatego możecie być pewni, że w wasz udział w naszych zawodach wkładamy całą nasza wiedzę i doświadczenie i serce.

Dane teleadresowe:

04-Futsal Krzysztof Dubiel
Podlesie 32 
32-300 Olkusz 
NIP: 629-212-54-95 
REGON: 240705849

 

Numer rachunku bankowego:

BRE BANK S.A.
BRE Wydz. Bankowości Elektronicznej
12 1140 2004 0000 3402 4797 3176
firma jest płatnikiem VAT

 

Dane kontaktowe:

tel.: 505 056 592
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

logossllogo zlf 600dpibaner ssl DLF2

Copyright © 2015 - Zagłębiowska Liga Futsalu - All Rights Reserved.

Wszelkie materiały znajdujące się w serwisie Zagłębiowska Liga Futsalu oraz Silesia Super Liga, są wyłączną własnością firm 04-Futsal Krzysztof Dubiel . 
Kopiowanie, wykożystywanie i rozpowszechnianie ich bez zgody właścicieli jest zabronione !

    mapa witryny

Our website is protected by DMC Firewall!