3 4 5 6
Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

Blisko ,coraz bliżej…

1

I coraz ciekawiej. Wszystkie trzy spotkania SILESIA EXTRA LIGA przyniosły dużo emocji, a co najważniejsze bezpieczna przewaga PLASTICU stopniała do jednego punktu. Dwa punkty zabrała dobrze i mądrze, ale brutalnie grająca ekipa GIGI. Sędzia okazał się najsłabszym punktem tego widowiska i nie radził sobie z tym spotkaniem.

Jednak jego decyzje nie miały wpływu na wynik. REMIS.

2

Potknięcie rywala wykorzystała ekipa MADORU, wygrała 3-1 ale pierwsza połowa zapowiadała niespodziankę ponieważ MADOR grał źle. Jednak GALILEO mimo wyrównania w drugiej połowie stanu meczu poległo. Ale brawa za heroiczna postawę. Na jeszcze większe brawa zasługuje ekipa FIEGE, do 24 minuty przegrywała bowiem z SUPER GYM 3-1, mecz był całkowicie pod kontrolą ekipy Łukasza Pasztaka. Tak się wydawało, jednak potężna końcówka zespołu FIEGE przyniosła nagłe odwrócenie wyniku i zwycięstwo na 20 sekund do końca.

3

SILESIA LIGA

W jedynym spotkaniu MELVIT pokonał ekipę FICOMIROORS 4-3. Dwa pozostałe spotkania zakończyły się walkowerami.