ARCHIWUM

I TO SĄ EMOCJE !!!!!!!!

5 kolejka   
    Kolejna kolejka przyniosła nam niesamowite emocje , a mecz kolejki był wisienką na torcie .

    Zespół MADORU oddał osiemnaście strzałów na bramkę, PLASTICS siedem a bramka padła tylko jedna i strzelił je Łukasz Cichoń piętnaście sekund przed końcowym gwizdkiem i Mador cieszył się z trzech punktów. Najlepszym zawodnikiem spotkania był bramkarz Plasticu Klaudiusz Kot który wspaniale zatrzymał kanonadę Madoru. Więcej takich spotkań Panowie.
    METALEX kontynuuje pasmo zwycięstw i pewnie zainkasował kolejne trzy punkty. Tym razem pożarł zespół SUPER GYM 8-1. Kto ich zatrzyma?

    FICOMIRORS jest dziwną drużyną. Niby grają dobrze, strzelają bramki, wysoko prowadzą ….. i potrafią przegrać wygrany mecz. Poproszony o komentarz kierownik drużyny FICOMIRORS Paweł Grześka skwitował „nie da się wygrać spotkania mając samych napastników i nie broniąc wyniku”.
    IW PSARY było w nie lada kłopotach przegrywając 1-3, ale jednak boiskowe cwaniactwo i doświadczenie dało znać o sobie i w rezultacie wygrali 5-3.
    Wielka radość w ekipie ELBITU, który strzelił swoje pierwsze bramki w tym sezonie i chociaż nie potrafił zainkasować trzech punktów to progres jest.
    I na koniec także super mecz, w którym SITELTALK podejmowało nową drużynę NIEDOCENIANI W ZAGŁĘBIU. Wynik 5-4 dla Ssitetalk pokazuje jak trudny i szczęśliwy był to mecz. Ale bardzo atrakcyjny dla publicznośći.
    A już w poniedziałek następna kolejka – mam nadzieję iż równie atrakcyjna…..  

© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

    mapa witryny

DMC Firewall is a Joomla Security extension!