ARCHIWUM

Święta za pasem – ostatnia kolejka za nami

11 kolejka

Mimo iż w niepełnym składzie, drużyny przystąpiły do rywalizacji w ostatnim akcie tego roku. Akcie w którym drużyny FICOMIRIRS oraz NIEDOCENIANI W ZAGŁEBIU rozegrały zaległe spotkania. Dlatego drużyna Pawła Grześki zdobyła 6 pkt. Jeżeli pierwsze zwycięstwo nad drużyną N.w.Z. zostało wręcz wydarte w ostatnich sekundach spotkania, to zwycięstwo nad SUPER GYM nie sprawiło już większego problemu. Dzięki temu pozycja drużyny w tabeli bardzo się poprawiła. Zgoła odmienne nastroje w drużynie widowiskowo grającej, z polotem ale nie mającej szczęścia - NIEDOCENIENI W ZAGŁEBIU dzięki dwóm porażkom, dali się wyprzedzić nawet drużynie ELBITU, która ograła ich w ten poniedziałkowy wieczór 3 -5.
    Meczem kolejki było jednak spotkanie MADORU oraz IW PSARY. Remis jest wynikiem sprawiedliwym chociaż nie obyło się bez kontrowersji sędziowskiej oraz żółtych kartek. MADOR stracił bramkę na dwie minuty przed końcem spotkania,po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym.
    Liderem pozostał zespól FIEGE DĄBROWA GÓRNICZA, który zgromadził 24 pkt, drugie miejsce dla METALEXU, który mimo zaległego spotkania ma dwa punkty straty. Trzecie miejsce IW PSARY, czwarty jest MADOR.
    Także przed nami przerwa – ale runda rewanżowa zapowiada się fascynująco. Na półmetku rywalizacji w klasyfikacji króla strzelców prowadzi
Mateusz Wawszczak – 32 bramki
Adam Zbroszczyk – 23 bramki
Piotr Zarychta – 13 bramek

Nie zapominamy o PUCHARZE ZAGŁĘBIA, na który zapisy już wkrótce. A grupy już czekają na losowanie.