Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

„O DWÓCH TAKICH CO KRADNĄ BRAMKI”

Tytuł odnosi się do dwóch najlepszych strzelców poprzedniego sezonu. W obecnym sezonie także zaczynają umacniać się na czele tabeli.

mecz0

Spotkanie pomiędzy drużynami MELVIT z SAINT GOBAIN miało szczególne znaczenie dla układu tabeli. MELVIT do spotkania podchodził optymistycznie, ponieważ skład SAINT GOBAIN był znacznie osłabiony. Niestety początek spotkania pokazał, że zwycięstwo przyjdzie drużynie gości z łatwością gdyż po 10 minutach prowadzili 0-2.

mecz1

Przed przerwą Michał Jaros strzelił bramkę kontaktową dającą nadzieje na korzystny wynik końcowy. Po przerwie ogllądaliśmy bardzo dobre spotkanie pełne walki. Następne bramki były dziełem drużyny SAINT GOBAIN i nawet strzelona bramka w ostatniej minucie spotkania, przez Kamila Kusaka nie uratowała zespołu MELVIT przed porażką.

Spotkanie LAMBER- KSAWWRA przejdzie do historii naszej ligi.

mecz2a

Lamber od początku rzucił się do ataku i przez pierwsze minuty zamknął Ksawery na swojej połowie. Niestety dwie kontry KSAWERY doprowadziły do wyniku 0-2. Po przerwie Lamber szybko wyrównał i mecz zaczął się od początku. Wnikliwi obserwatorzy zgodnie twierdzili, że zespól LAMBER wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji.

Nic z tego. Piłkarze prowadzeni przez Artura Limańskiego postanowili zrobić trening strzelecki swojemu bramkarzowi i dopuszczali zespołu KSAWERY ze stoickim spokojem pod swoje pole karne. Sympatyczny „Bajbus"

mecz2b

mecz2c

powinien poczuć się urażony, ponieważ puścił 6 bramek w krótkim okresie czasu a jego mina zdaje się mówić „strzelajcie,strzelajcie – puszczam wszystko”

Spotkanie sędziował nowy sędzia Hajdukiewicz.

Pogrom stał się faktem…

Mecz PLASTICS – GALILEO pokazał świetna dyspozycję gospodarzy oraz nieporadność gości.

mecz3

Plastiki  bardzo szybko ustawił sobie spotkanie strzelając trzy bramki i w pełni kontrolowali całe spotkanie. O gościach można powiedzieć ze byli i się starali.

Spotkanie FIEGE – JUTRZENKA było bardzo wyrównane a o końcowym wyniku zadecydowała lepsza dyspozycji dnia. Stawką było też ostatnie miejsce w lidze …

mecz4

Na zespół DREWNEXU nie ma siły w tym sezonie. Zmiótł następną przeszkodę, jaka stanowił zespół METALEXU.

mecz5a

W lidze krąży dowcip, „dlaczego DREWNEX ma 15 punktów? -Ponieważ ma dwa mecze mniej."  Popis strzelecki jak zwykle należał do Kmiecia oraz Tarasia .