zwyciezca finalu drewnex

M  ecze półfinałowe zapowiadały się niezwykle interesująco.
   W pierwszym spotkaniu spotkały się drużyny, które liderują po pierwszej rundzie w swoich ligach. Spotkanie miał poprowadzić Pan Tadeusz Niedajchleb , jednak nie zdołał wygrać z chorobą i w zastępstwie sędziował Pan Kamil Witkowski. Niestety jak pokazał przebieg meczu nie poradził sobie i był najsłabszym ogniwem tego spotkania.

Samo spotkanie od początku nie układało się po myśli Drewnexu ,do przerwy przegrywał 0-1.fot 1 ssc 2013 final

W drugiej połowie pomimo naporu drużyny GIGI i marnowaniu kolejnych okazji do strzelenia bramek, DREWNEX sukcesywnie strzelał kolejne bramki, wygrywając swój mecz półfinałowy 3-1.fot 2 ssc 2013 final

Drugie spotkanie już od początku pachniało sensacją. PLASTICS CFS zlekceważył kompletnie drugoligowca i po dwóch minutach przegrywał już 0-2. Zdołał co prawda wyrównać stan rywalizacji na 4-4 ale w rzutach karnych przegrał i sensacja stała się faktem. SUPER GYM w wielkim finale.

fot 3 ssc 2013 final

final ico

Finał pokazał jak wielką klasą samą dla siebie jest zespól DREWNEXU. Rozbił rywala 5-0 i po raz kolejny zdobył Puchar tym razem pod szyldem SILESIA CUP 2013.