J    ako ostatnia zakończyła fazę grupową grupa A.
    W końcowym rozrachunku najlepsza okazała się ekipa DREWNEXU, która ostatecznie zajęła pierwsze miejsce ale nie zdobyła kompletu punktów. Punktu urwał im chimerycznie grający zespół AUTOBORYS BĘDZIN, doprowadzając w ostatnim spotkaniu do serii rzutów karnych.


    Niestety pomimo kilku okazji do zapewnienia sobie awansu, rzuty karne wygrał DREWNEX. Ucieszyło to z kolei zawodników drużyny METALEXU, którzy z niedowierzeniem obserwowali jak zawodnicy wykonują rzuty karne.

    Emocje sięgneły zenitu, kiedy kolejne serie karnych nie przyniosły rozstrzygnięcia a w przypadku zwycięstwa drużyny AUTOBORYS to ona znalazła by się w ćwierćfinale. W końcu to jednak zawodnicy METALEXU, (którzy wyglądali jak gdyby przechodzili zbiorowy zawał) ostatecznie cieszyli się z awansu.

    W grupie grała również druzyna BREMBO jednak nie odegrała znacznej roli w tych wydarzeniach. Zawodnicy grali dobrze ale w drugiej połowie - której nie było. Chociaż, kto wie jak wyglądałaby tabela końcowa gdyby BREMBO wygrało w pierwszym swoim spotkaniu.  

AWANS: DREWNEX, METALEX

 

 

krzysiekico

Krzysztof Dubiel
© 2013 Silesia Super Liga

 

 

 

    mapa witryny

Our website is protected by DMC Firewall!