Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

Przesilenie wiosenne

17032014

Witamy po dwutygodniowej nieobecności. Dużą popularnością cieszą się nasze subiektywne felietony, tym bardziej miło nam że za nimi tęsknicie :)
    A wiec do rzeczy, ponieważ 16 kolejka przyniosła bardzo dużo ciekawych rozstrzygnięć oraz sytuacji kontrowersyjnych.

W pierwszym spotkaniu po raz kolejny nie popisał się zespół Saint Gobain, niegdyś murowany kandydat na medal. Trwa niemoc strzelecka a porażka z zespołem Melvitu umocniła zespól Dariusza Siudyki na miejscu spadkowym. Natomiast zespół Kamila Kusaka podniósł się po dwóch porażkach i teoretycznie zapewnił sobie pozostanie w lidze na kolejny sezon.
    W drugim spotkaniu staneli naprzeciwko sobie zespoły Lamber oraz Ksawera. Walka na boisku to mało powiedziane – mnóstwo brzydkich fauli oraz nie wykorzystanych rzutów karnych. A pośrodku tego chaosu - sędzia bidulek sprawiający wrażenie człowieka który nie radzi sobie w tym spotkaniu. Wojnę nerwów wygrał zespól Lamber, ale to Ksawera miała piłkę meczową – niestety rzutu karnego nie wykorzystał w ostatniej minucie spotkania Marcin Motelski.
    Na uspokojenie emocji zespól Plasticu planowo wygrał z zespołem Galileo choć wcześniej dwukrotnie przegrywał. Tym zwycięstwem zapewnił sobie ponownie drugie miejsce w rozgrywkach SILESIA SUPER LIGA Gratulujemy!!!

Fiege – murowany spadkowicz niespodziewanie postawił trudne warunki Jutrzence. Jednak zabrakło motywacji oraz woli walki i wynik dla nikogo nie był zaskoczeniem.
   Ach co to był za mecz…….. Metalex - Drewnex. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia kiedy zespól Metalexu rozgrywał swoje najlepsze piętnaście minut w tegorocznej edycji ligi. Agresją i zaangażowaniem całej drużyny zdobywał kolejne piękne bramki i nie dopuszczał zespołu Drewnexu pod swoje pole karne. Fantastyczną połówkę rozgrywał bramkarz Metalexu. A po przerwie……………. Emeryk wyrolował obronę Metalexu i strzelił kontaktową bramkę, a po minucie był już remis 3-3 i piękny sen o pozytywnym wyniku pozostał tylko w głowie piłkarza Arkadiusza Kowalczyka. Szkoda ale wielkie brawa i słowa uznania dla zespołu zarówno Metalexu za podjęcie walki oraz Drewnexu za wyjśie z tarapatów i wygranie kolejnego, 15 meczu z rzędu.