• XII EDYCJAZAGŁĘBIOWSKA LIGA FUTSALU
  zagraj z nami koniecznie!
  dobra zabawa z nagrodami gwarantowana
 • BIURO RACHUNKOWE BOŻENA URBAŃSKAwww.biuro-wnma.pl
  tel.: 32 2629969
  Dąbrowa Górnicza ul. Stara 6
 • GRUPA ELBITTrzeci Wymiar Galwanotechniki
  www.grupa-elbit.pl
3 4 5 6
Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

Informacje organizacyjne

informacja    Pragniemy poinformować o kilku niezbędnych zmianach organizacyjnych.

- ze względu na wycofanie się z rozgrywek drużyny „TUREX”, wszystkie dotychczasowe spotkania z jej udziałem zostają unieważnione. Miejsce drużyny „TUREX” zajmie zespół „NIECHCIANI W ZAGŁĘBIU”. Drużyna „NIECHCIANI W ZAGŁĘBIU” rozegra ponownie unieważnione mecze „TUREXu” z kolejek 1 -4 w późniejszym terminie, o którym poinformujemy z wyprzedzeniem.

- drużyna „MELVIT” zmienia nazwę na „SITETALK”. Dotychczasowe wyniki spotkań zostają zachowane.

- w typerze ligowym zostały anulowane wyniki meczów z udziałem drużyny „TUREXu”. Mecze można ponownie typować z udziałem zespołu „NIECHCIANI W ZAGŁĘBIU”. Do czasu ustalenia terminów spotkań, można je znaleźć na końcu listy typowań z oznaczeniem daty i czasu jako „01.01.2017 00:00”.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.  

© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

III kolejka LPD

lpd 3 kolejka v2

© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

Pamiętamy

kurekW dniu tak szczególnym wspominamy i pamiętamy tych, którzy odeszli. Dlatego ta kolejka jest dla ciebie TADZIU.

Tadeusz Niedajchleb - działacz i sędzia sportowy. Wieloletni współpracownik Dąbrowskiej Ligi Futsalu oraz Silesia Super Liga. Odszedło od nas w tym roku.
Dziękujemy i pamiętamy.

puchar zagebia700

Druga runda LPD za nami

lpd 2 kolejka

    Prawdziwe emocje towarzyszyły nam na parkiecie, dwie ekipy do końca ścigały się o pierwsze miejsce .W efekcie drużyna prowadzona przez Marcina FC DRZEWCE tylko lepszą różnicą bramek zwyciężyła .

    Wydawało by się iż wynik z zeszłego tygodnia 4 pkt  był najsłabszym wynikiem w dotychczasowych rozgrywkach, jednak drużyna Grześka uzbierała tylko dwa punkty i jest na ostatnim miejscu w tabeli.

    A już w Piątek 23.10.2015r. kolejne trzy drużyny przystąpią do rywalizacji……

 

 

© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

MISTRZ na deskach

futsal3

    Uff ,co za spotkanie zafundowały nam drużyny METALEXU oraz mistrza MADORU.
    Wynik 4- 0 pokazuje iż na boisku istniała tylko jedna drużyna ,nic bardziej mylnego MADOR grał szybko, agresywnie i przeprowadzał składne akcje – zamknął na parę minut zespół METALEXU który umiejętnie się bronił i dobrze kontrował a na dodatek miał w składzie Skórskiego, który strzelił trzy bramki. Bardzo dobre spotkanie ,dojrzałe oraz na bardzo wysokim poziomie. BRAWO – METALEX umocnił się na pierwszym miejscu i ma 3 pkt przewagi.

Czytaj więcej...

SZAO - GOL

mingeee    Piękne bramki ,szalone akcje i nadspodziewana skuteczność – wszystko to złożyło się na niecodzienny popis Mateusza Wawszczaka który strzelił w spotkaniu z ELBITEM 25 bramek. Rywal pomimo starań nie był w stanie zatrzymać króla strzelców. Złośliwie należy wspomnieć iż strzelec ”wyborowy” grający na co dzień w pierwszoligowej drużynie ETA DĄROWA GÓRNICZA ,w niedzielę doznał porażki 10-1 w meczu ligowym więc wyżył sie na słabszym zespole. Gratulujemy :).
    W najciekawszym spotkaniu PLASTICS FC podejmował SUPER GYM i wygrał 3-2. Mecz spokojny, na początku kontrolowany przez P.C.F.C w drugiej połowie przez 6 minut SUPER GYM mógł strzelić pięć bramek ale jego zawodnicy strzelali „panu bogu w okno” lub dobrze bronił bramkarz. A tak trzy minuty przed końcem poszła kontra i PLASTICS cieszył się ze zwycięstwa. Nie obyło się ,bez kontrowersji sędziowskiej o co drużyna SUPER GYM miała pretensję.
    Odpaliła także drużyna FICOMIRRORS, która wysoko pokonała solidny zespół MELVIT 10-6, ale gdyby mecz trwał dłużej wszystko się mogło jeszcze zdarzyć.
    Bardzo mądrze zagrali w meczu z MADOREM  zawodnicy TUREXU. Przegrana wstydu im nie przynosi, wszakże jest to obecnie nam panujący MISTRZ.

 

© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

 

Urodziny

... w dniu dzisiejszym nikt nie obchodzi urodzin.

Twitter

Odwiedzających

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkich
15114
15389
44676
124776
445462
410334
16064116


Zalogowane IP: 44.197.197.23

    mapa witryny

DMC Firewall is a Joomla Security extension!