• 1a
  • 2a
  • 2a
  • 2a
  • 2a

Pozycja Nazwa Zespół Bramka
1 Patryk Semik FUKS BIELSKO BIAŁA 10
2 Bartek Krzyżowski PHU MADOR SOSNOWIEC  9
3 Maciej Rozmus FUKS BIELSKO BIAŁA  8
- Łukasz Szymusińki MAGNA DĄBROWA GÓRNICZA  8
5 Adam Zębik BREMBO DĄBROWA GÓRNICZA  7
6 Łukasz Lisek BREMBO DĄBROWA GÓRNICZA  6
- Partryk Kiczyński ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  6
- Grzegorz Pławiak TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  6
- Mirosław Szafranek NGK GLIWICE  6
- Piotr Nowak MAGNA DĄBROWA GÓRNICZA  6
11 Sylwester Sadowski PHU MADOR SOSNOWIEC  5
- Rafał Dragan TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  5
- Piotr Zarychta PHU MADOR SOSNOWIEC  5
- Dariusz Zabój MAGNA DĄBROWA GÓRNICZA  5
- Sławomir Panasiuk NGK GLIWICE  5
- Adam Cylny NGK GLIWICE  5
17 Łukasz Derba ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  4
- Radomir Kowalski PHU MADOR SOSNOWIEC  4
- Dariusz Bigaj AUTOBORYS WYSOKA  4
- Adrian Strusik NGK GLIWICE  4
- Remigiusz Chłosta AUTO BORYS BĘDZIN  4
- Wojciech Kalarus ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  4
23 Daniel Żmudka ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  3
- Wojciech Jurek FUKS BIELSKO BIAŁA  3
- Dariusz Krawczyk MAGNA OLDBOY DĄBROWA GÓRNICZA  3
- Michał Mieszczak FUKS BIELSKO BIAŁA  3
- Damian Popławski BREMBO DĄBROWA GÓRNICZA  3
- Łukasz Flakiewicz ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  3
- Tomasz Piekarski MAGNA DĄBROWA GÓRNICZA  3
- Grzegorz Kowalski AUTOMOTIVE LIGHTING SOSNOWIEC  3
31 Paweł Butor FUKS BIELSKO BIAŁA  2
- Bartłomiej Musiał PHU MADOR SOSNOWIEC  2
- Łukasz Isalski TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  2
- Krzysztof Pasternak PHU MADOR SOSNOWIEC  2
- Karol Gołębiowski AUTO BORYS BĘDZIN  2
- Przemysław Sowa AUTO BORYS BĘDZIN  2
- Dmyrto Tuz NGK GLIWICE  2
- Robert Karwalski AUTO BORYS BĘDZIN  2
- Michał Galant AUTOMOTIVE LIGHTING SOSNOWIEC  2
- Patryk Klich MAGNA DĄBROWA GÓRNICZA  2
- Marcin Świeczka PHU MADOR SOSNOWIEC  2
42 Sławomir Goc ZGH BOLESŁAW BUKOWNO  1
- Piotr Sobczak PHU MADOR SOSNOWIEC  1
- Łukasz Szydło TAMIR BYSTRZYCA KŁODZKA  1
- Tomasz Mila NGK GLIWICE  1
- Robert Staroń AUTO BORYS BĘDZIN  1
- Rafał Białek AUTOMOTIVE LIGHTING SOSNOWIEC  1
- Sebastian Stankiewicz AUTO BORYS BĘDZIN  1
- Marcin Tomczyk MAGNA OLDBOY DĄBROWA GÓRNICZA  1
- Michał Krakowski MAGNA OLDBOY DĄBROWA GÓRNICZA  1
- Damian Kapała MAGNA DĄBROWA GÓRNICZA  1
- Artur Wnuk AUTOBORYS WYSOKA  1
- Michał Sroka AUTOMOTIVE LIGHTING SOSNOWIEC  1
- Grzegorz Bereda AUTOBORYS WYSOKA  1
- Michał Ziólek AUTOMOTIVE LIGHTING SOSNOWIEC  1
- Przemysław Sprycha AUTOBORYS WYSOKA  1
- Dawid Paprocki MAGNA OLDBOY DĄBROWA GÓRNICZA  1
- Paweł Kowalski BREMBO DĄBROWA GÓRNICZA  1
- Wojciech Tuźnik BREMBO DĄBROWA GÓRNICZA  1
- Eryk Trzop FUKS BIELSKO BIAŁA  1
- Przemysław Jurasz FUKS BIELSKO BIAŁA  1
- Kamil Smagoń FUKS BIELSKO BIAŁA  1
- Adam Zbroszczyk AUTO BORYS BĘDZIN  1


user1v2 1

user2v2 1p

user3v2    

Copyright © Ranking Wydarzeń - Bramka: BESKIDY CUP 2014. - DFD SPORTS (04-Futsal & Footbal Center) All Rights Reserved.
Powered by Joomla 1.7 Templates designed by webhosting
DMC Firewall is a Joomla Security extension!