• 1
  • 2
  • 3
  • 4

ZWYCIĘZCA

KARPACZ ERREA CUP 2014

1 miejsce AUTO KOMIS BORYS BĘDZIN 

 

Borys winner

 

 

2 MIEJSCE - tamir150 TAMIR

3 MIEJSCE - sierpien50 SIERPIEŃ 80 KWK MYSŁOWICE - WESOŁA

>>> Pełna tabela <<<

 

A TAK BYŁO
Krótka relacja z przebiegu imprezy

 

    Dobiegł końca turniej Karkonosze Errea Cup 2014. Zespół DFD SPORTS pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą zdrową rywalizacje w duchu fair play zarówno w zmaganiach piłkarskich jak i konkursach dodatkowych. Mamy nadzieje, że zrobiliśmy na was dobre wrażenie i będziemy spotykać się częściej na kolejnych turniejach.
    Po dwóch dniach zmagań, w rywalizacji każdy z każdym, bezkonkurencyjną drużyną okazała się ekipa Rafała Rosochackiego - AUTOBORYS BĘDZIN zdobywca kompletu punktów. Drugie miejsce zajęła ekipa TAMIR z Bystrzycy Kłodzkiej, a walka o trzecie miejsce toczyła się do ostatniego momentu pomiędzy SIEPIREŃ 80 KWK MYSŁOWICE-WESOŁA , KATOWICKIM ROCKWELLEM oraz REMBUDEM z Bulowic. Dopiero mała tabelka umiejscowiła górników na trzecim stopniu podium. Nagrody indywidualne również przypadły zawodnikom trzech najlepszych drużyn, a ta najbardziej prestiżowa trafiła w ręce gracza z Mysłowic Mateusza Stasia, który został Królem Strzelców. Najlepszym bramkarzem okazał się Mateusz Bruś zawodnik zwycięskiej drużyny, a puchar dla najlepszego zawodnika odebrał Łukasz Isalski z Tamiru.

erre podsumowanie

    Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję za rok. Zapraszamy również na inne organizowane przez nas zawody. Najbliższe to BAŁTYK ERREA CUP 2014 w Międzyzdrojach. Szczegóły dostępne na www.DFDSports.pl.

 ekipa3

Zespół DFD SPORTS

 

logonowy wymiar eventów sportowych

user1 2

user2 2

user3 2    

Copyright © Podsumowanie. - DFD SPORTS (04-Futsal & Footbal Center) All Rights Reserved. fot. Piotr Krzaczkowski - www.sniezka.karpacz.pl
Powered by Joomla 1.7 Templates designed by webhosting
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd