• 1a
  • 2a
  • 2a
  • 2a
  • 2a

 

banner piwiarnia  

PIWIARNIA ŻYWIECKA 
34-300 Żywiec 
ul. Browarna 88

 

    Piwiarnia Żywiecka to firmowy lokal Browaru Żywiec, zlokalizowany w jego najstarszych historycznych budynkach. Obecnie Piwiarnia Żywiecka to nowoczesny lokal o bogatej ofercie adresowanej do szerokiej rzeszy konsumentów.
    Piwiarnia animuje różne incjatywy kulturalne, takie jak koncerty czy festiwale. Jest również jednym z najczęściej odwiedzanych lokali na Żywiecczyźnie.
    Wnętrza piwiarni posiadają charakter XIX wiecznego pomieszczenia browarniczego. Zaraz po wejściu rzucają się w oczy piękne łukowe sklepienia wykonane z czerwonej cegły iraz kamienne elementy ścian. Całość dopełnia długi bar z ciekawymi kutymi, metalowymi elementami oraz solidne i ciężkie, ale przy tym bardzo wygodne, drewniane meble. Charakterystycznym elementem wystroju są reprinty historycznych zdjęć, dokumętów i pocztówek Browaru Żywiec z przełomu XIX/XX w. Kolejnym ciekawym elementem widocznym w Piwiarni Żywieckiej są oryginalne stare dębowe beczki do transportu piwa, drewniane łopaty służące do mieszania słodu, przedwojenne skrzynki na piwo, metalowe syfony na piwo i stare butelki piwne z wytłaczanymi napisami.
    Wszystkie te oryginalne eksponaty podkreślają ścisły związek Piwiarni Żywieckiej z tradycją i historią Browaru Żywiec i wyszynkiem piwa żywieckiego.

    Wśród licznych atrakcji spotkania integracyjnego odbędą się konkursy "PIŁKARZYKI" i "SUPERPIWOSZ". Zapraszamy serdecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mapa dojazdu

mapka piwiarnia

 

user1v2 1

user2v2 1p

user3v2    

Copyright © Impreza integracyjna. - DFD SPORTS (04-Futsal & Footbal Center) All Rights Reserved.
Powered by Joomla 1.7 Templates designed by webhosting
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd