• 1a
  • 2a
  • 2a
  • 2a
  • 2a

piwosz

    Jedną z atrakcji wieczoru w Karczmie Żywieckiej będzie specjalnie dla Was przygotowamy konkurs "SUPERPIWOSZ". To zmagania dla najbardziej wytrwałych twardzieli. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy zobaczymy śmiałków mających na tyle odwagi aby zmierzyć się z tym wyzwaniem. Trzymamy kciuki ;-)

 

 

 

beskidy logo transparent ok

REGULAMIN KONKURSU „SUPERPIWOSZ”

 

1. Każda drużyna występująca w turnieju BESKIDY DFD CUP 2014 może wystawić tylko jednego zawodnika ,który ma ukończone 18 lat, jest zawodnikiem, kibicem lub kadrą.

2. Konkurs został podzielony na dwa etapy:
    - etap pierwszy polega na przełożeniu w jak najkrótszym czasie pustych butelek po piwie do pustej skrzynki. Butelki muszą stać prosto w pozycji pionowej „szyjką do góry.”Każda upuszczona butelka która zostanie rozbita, kosztuje zawodnika  2 sekundy straty.
    - etap drugi polega na jak najszybszym wypiciu piwa 0,5 litra przez słomkę. Oprócz czasu liczy się także kultura picia a co za tym idzie brak rozlewania trunku.
    Po zakończeniu pierwszego etapu zawodnik przystępuje od razu do etapu drugirgo.

3. Zawodnik który poprawnie wykona oba etapy sygnalizuje zakończenie zadania poprzez podniesienie ręki do góry oraz sygnalizację werbalną hasłem „stop”

4. Jeżeli dwóch lub więcej zawodników skończy w tym samym czasie, następuje dogrywka polegająca na równoczesnym piciu piwa z kufla.

5. Dyskfalifikacja zawodnika nastąpi poprzez celowe i umyślne rozlewanie piwa.

6. Sprawy sporne rozstrzyga sędzia - organizator.

„Autor niniejszego regulaminu pisał go pod wpływem wielu prób tegoż konkursu – niestety nie dotrwał do ogłoszenia wyników…………;-).”

user1v2 1

user2v2 1p

user3v2    

Copyright © Konkurs PIWOSZE. - DFD SPORTS (04-Futsal & Footbal Center) All Rights Reserved.
Powered by Joomla 1.7 Templates designed by webhosting
DMC Firewall is a Joomla Security extension!