• XII EDYCJAZAGŁĘBIOWSKA LIGA FUTSALU
  zagraj z nami koniecznie!
  dobra zabawa z nagrodami gwarantowana
 • BIURO RACHUNKOWE BOŻENA URBAŃSKAwww.biuro-wnma.pl
  tel.: 32 2629969
  Dąbrowa Górnicza ul. Stara 6
 • GRUPA ELBITTrzeci Wymiar Galwanotechniki
  www.grupa-elbit.pl
3 4 5 6
Image Slider for Website by WOWSlider.com v4.8

Przetasowania na szczycie

14kolejka

    Kolejny tydzień i kolejne emocje tylko u nas w ZAGŁĘBIOWSKIEJ LIDZE FUTSALU. Nie na darmo mecze ligi mistrzów rozgrywane są o prestiżowej porze.
    O godzinie 21:00 w ramach XIII kolejki stanęły naprzeciwko siebie drużyny FIEGE DĄBROWA GÓRNICZA oraz PLASTICS COMPONENTS FUEL SYSTEM. Na papierze oraz w oczach obserwatorów murowanym faworytem była ekipa FIEGE. Samo spotkanie dostarczyło dużo emocji oraz mnóstwa sytuacji strzeleckich. Bramki padały jedna po drugiej i do przerwy na tablicy wyników był remis. Świetną partię rozegrał zawodnik PLASTIC CFS Artur Pałasz który strzelił trzy bramki, z drugiej strony dwoił się i troił lider FIEGE – Adam Zbroszczyk, niestety musiał zadowolić się tylko jedna bramką i w klasyfikacji strzelców stracił dystans do Wawszczaka.
    Zespół METALEXU pokonał zdecydowanie FICOMIRIRIS 7-2. Drużyna Fico grała tylko czterema graczami i w drugiej połowie ekipa METALEXU w ramach fair play desygnowała do gry również niepełny skład. BRAWA!!!!.
    MADOR ciągle przyczajony na trzecim miejscu spokojnie rozklepał zespół ELBITU 5-0. Ot taka jednostka treningowa…..
    Świetna pasję kontynuuje zespół SITELTALK, który ograł SUPER GYM 5-3 i zajmuje stabilne 5 miejsce tracąc do podium cztery punkty.
    Zespół IW PSARY zdobył trzy punkty walkowerem.

    A już za tydzień kolejna kolejka oraz losowanie PUCHARU ZAGŁĘBIA.

Krzysztof Dubiel
© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

Strzelcy wyborowi wystąp

13kolejka


    Miniona kolejka obfitowała w wysokie wyniki, co za tym idzie popisywali się strzelcy z pierwszej trójki klasyfikacji.
    W spotkaniu rozpoczynającym kolejkę FICOMIRIRS przegrało z SITELTALK 3-8. Jak zwykle pierwsza połowa nie zwiastowała tak sromotnej porażki ekipy Pawła Grześki ale oni już tak mają. SITELTALK zagrał na swoim dobrym poziomie i zanotował szóstą wygraną w sezonie.
    W drugim spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły ekipy MAETALEXU oraz IW PSARY. Mecz zapowiadał się pasjonująco wszak grała druga drużyna z trzecią. Nie było to jednak dobre spotkanie dla IW PSARY, przebudził się bowiem Mateusz Wawszczak i strzelił swoje kolejne cztery bramki – ma ich w sumie 36.
    MADOR wracający do formy rozstrzelał drużynę SUPER GYM. Zbyt łatwo zważywszy na to iż w poprzedniej kolejce ekipa Łukasza Pasztaka poradziła sobie łatwo z PCFC. 
    Wspomniane PLASTIC CFS nastrzelało bramek drużynie ELBITU, wygrywając gładko 10-1.
    Na koniec wydawało by się dobre spotkanie. I tak było ale tylko w pierwszej połowie gdzie schodząc na przerwę był wynik 1-1. Potem zaczęły się dziać cuda. Błędy w obronie NWZ spowodowały że piłkarze FIEGE wykorzystywali, każdą okazję a forma błysnął Adam Zbroszczyk, który strzelił osiem bramek i ma już ich na koncie 32. Zatem bieg o koronę króla strzelców zapowiada się fascynująco.

 

Krzysztof Dubiel
© 2015 Zagłębiowska Liga Futsalu (SSL)

Urodziny

POLSKA Michał Terefienko
Michał Terefienko
... dziś kończy 33 lat
Wszystkiego Najlepszego !!!

Twitter

Odwiedzających

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkich
6027
11588
66491
87462
25737
321786
20965543


Zalogowane IP: 18.207.136.189

    mapa witryny

DMC Firewall is a Joomla Security extension!